Головна сторінка / Корисна інформація / Технічна інформація / Правила монтажу підвіконь ТМ DANKE

Правила монтажу підвіконь ТМ DANKE

Термін і безпека експлуатації підвіконня залежить не тільки від матеріалу, з якого воно виготовлене, але і від якості установки. Підвіконня з ПВХ, так само як вікна ПВХ, вимагають точного і правильного монтажу, при якому обов'язково проводять ізоляцію за допомогою звичайної монтажної піни. Це захищає віконну конструкцію від вогкості при зміні температурних режимів.

Правила монтажу - підвіконня DankeПід час монтажу підвіконь ТМ DANKE важливо врахувати декілька правил:

1.      Саморізи та шурупи використовувати тільки після попереднього засвердлювання.

2.      Частина підвіконника, яка виступає, не повинна перевищувати 100 мм

3.      Відстань від підвіконня до батареї повинна бути не менше 100 мм

4.      Захисну плівку слід знімати після завершення оздоблювальних робіт.

Звичайно, ви можете встановити підвіконня самостійно, заощадивши кошти на його монтажі. Однак, у цьому випадку, досить велика ймовірність зробити помилку. Ви можете випустити важливу деталь, яку потрібно обов'язково врахувати при подібних роботах. Порада ТМ DANKE: довірте монтаж вікна і підвіконня професіоналам! Тоді ваше придбання і результат ремонтних робіт служитимуть довго й радуватимуть око. 

Головні виробники ПВХ підвіконь в Україні - пiдвiконня Danke
Головні виробники ПВХ підвіконь в Україні

Віконний ринок має багато пропозицій, навіть в таких жорстких умовах, наше підвіконня залишається лідером. Дізнайтесь чому немає альтернатив нашій продукції.

Чому кішки люблять DANKE - пiдвiконня Danke
Чому кішки люблять DANKE

Іііааааааххххх ... Нічого собі позіхнула, мало щелепу не звихнула, а тепер потягнемося й – на огляд території. Ну ось, як завжди, вранці в мисці з їжею порожньо... Вимагати марно, мої двоногі ще сплять. Піду подивлюся, що в світі коїться. Це - моє нове підвіконня. Звідси відкривається чудовий краєвид, можна все тримати під контролем в домі і стежити за потенційною здобиччю, що нахабно цвірінькає за склом.

8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke
8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.