Гарантія

Шановні покупці! 

Підприємство-виробник підвіконь TM DANKE і TM STANDARD ТОВ "Екопластсервіс" висловлює Вам подяку за Ваш вибір! Ви придбали високоякісний продукт - пластикове підвіконня з глянцевим акриловим покриттям з відмінними споживчими характеристиками.

ТОВ «Екопластсервіс»  надає гарантію на підвіконня ТМ DANKE і TM STANDARD. Гарантійний термін -10 років з дати придбання, при дотриманні правил монтажу і експлуатації виробу.

Проте, враховуючи європейську якість і надійність підвіконь ТМ DANKE і TM STANDARD, фактичний термін їх використання може значно перевищувати гарантійний.

Перед тим, як встановити підвіконня, ознайомтесь, будь ласка, з правилами монтажу.

 

Завантажити у форматi PDF

 

Правила монтажу

    1.  Габаритні розміри підвіконня повинні визначатися монтажником, з урахуванням вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-146: 2010 "Настанова щодо проектування и улаштування вікон та дверей". Перед тим, як встановити підвіконня, необхідно підготувати для нього місце, очистивши площу відповідно з розмірами підвіконня і запасом близько 20 мм для монтажної піни.

    2. На краї підвіконня встановлюють спеціальні заглушки і заводять його під вікно, не знімаючи захисну плівку. 

    3.  Підвіконня повинне щільно і герметично прилягати до віконної коробки. Підвіконня встановлюється на опорні несучі колодки. Додаткову фіксацію можна забезпечити з боку    підставочного профілю , використовуючи кріпильні скоби. Вони підбираються в залежності від товщини підвіконня і використаної системи профілів. (див. мал.1)

Рекомендована відстань між скобами - до 500 мм, відступи від країв підвіконня не повинні бути більше 250 мм. Шурупи і саморізи використовуються тільки після попереднього засвердлювання .

4 . Рекомендована відстань до приладів опалення (батарей ) - 100 мм. Підвіконня має бути розміщене під кутом і мати нахил в 4-5 мм за рівнем в сторону, протилежну  від вікна, для того щоб потрапляюча волога стікала в бік радіатора.

5 . Пази на нижній стороні підвіконня дозволяють монтувати його на цементний розчин або на основу  з монтажної піни. При використанні піни потрібно забезпечити пароізоляцію з`єднань по всьому периметру підвіконня. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИКОРИСТАННЯ СКЛЯНИХ І ПЛАСТИКОВИХ БУТИЛОК ДЛЯ НАВАНТАЖЕННЯ ПІД ЧАС ВСТАНОВЛЕННЯ ПІДВІКОННЯ НА МОНТАЖНУ ПІНУ!

                                                   Мал. а) на монтажну піну                                                                                   Мал. б) на опорні колодки

6. Максимально допустимий вільний виніс підвіконня - 300 мм. Однак при виносі більше 100 мм, необхідно встановити несучі кутники з кроком не менше 500 мм. Відступи від країв підвіконня не повинні перевищувати 250 мм. При цьому необхідно пам'ятати, що така установка може спричинити порушення умов руху теплого повітря і привести до утворення конденсату на внутрішній поверхні вікна.

7. Максимальна довжина одного встановлюваного підвіконня - 3000 мм. При необхідності з'єднання двох підвіконь, потрібно забезпечити між ними тепловий проміжок 4-5 мм

8. ЗАХИСНУ ПЛІВКУ ВИДАЛЯЮТЬ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВСІХ МОНТАЖНИХ І ОЗДОБЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ (штукатурки, шпаклювання, поклейки шпалер).

 

Для того, що підвіконня TM DANKE і TM STANDARD надійно служило Вам багато років і зберігся  його початковий, презентабельний  вигляд, переконливо просимо Вас уважно ознайомитись  і дотримуватися Правил експлуатації виробу.

 

Правила експлуатації підвіконь TM DANKE і TM STANDARD.


1. Підвіконня ТМ DANKE і TM STANDARD призначені для експлуатації тільки всередині приміщень, при температурі не вище 60 ° С і вологості не більше 75%.

2. У процесі експлуатації уникайте ударів на підвіконня.

3. Уникайте дії на поверхню підвіконня колючими чи ріжучими предметами.

4. Не ставте на підвіконня нагрівальні чи опалювальні прилади.

5. Не допускайте утворення конденсованої вологи на склі вікна, тарі з водою (кулерах, скляних бутлях і т.д.), якщо вони стоять на підвіконні. Вода, стікаючи на підвіконня протягом деякого часу, може спричинити точкові здуття плівки.

6. Не ставте безпосередньо на підвіконня квіткові вазони. Використовуйте для цього пластикові підставки або блюдця з глазурованою поверхнею.

7. Не використовуйте для очищення підвіконня миючі засоби, що містять абразивні частинки.

8. Не допускайте тривалого впливу прямих сонячних променів на підвіконня. Звичайне скло затримує ультрафіолет. Однак, якщо вікно відчинене протягом довгого часу, дія прямого ультрафіолетового випромінювання може спричинити втрату кольору і цілісності покриття підвіконня.

 

Умови та положення гарантії:

1. Гарантійні зобов'язання Підприємства-виробника підвіконь TM DANKE і TM STANDARD ТОВ "Екопластсервіс" передбачають заміну або фінансову компенсацію, за умови визнання виробу бракованим  та факту того, що його дефекти виникли з вини виробника.

2. Для реалізації гарантійних зобов'язань, вповноваженому Представнику від  Підприємства-виробника повинна бути надана можливість перевірки виробу безпосередньо на місці його встановлення.

3. У випадках, визнаних Підприємством-виробником гарантійними, для відшкодування ТОВ «Екопластсервіс» безкоштовно надає новий взірець підвіконня аналогічного декору і розміру або компенсує його вартість, за умови, що сума такого відшкодування не перевищує початкову вартість підвіконня.

Дана гарантія не поширюється у випадках:

- недотримання Правил монтажу та Правил експлуатації підвіконь ТМ DANKE і TM STANDARD, а також навмисних чи необережних дій покупця або третіх осіб;

- недбалої експлуатації  виробу, порушень умов транспортування і зберігання,  що привело до механічних пошкоджень або порушень цілісності конструкції;

- закінчення гарантійного терміну;

- якщо підвіконня було демонтовано до моменту його перевірки представником від Підприємства-виробника,

- відсутність документа (товарного чека, накладної, договору про придбання віконної конструкції і т.п.), що підтверджує факт покупки підвіконня і містить інформацію про дату придбання, продавця і марку підвіконня.
 

У разі виникнення питань чи проблем, пов'язаних з експлуатацією підвіконь ТМ DANKE / TM STANDARD, просимо Вас звертатись за електронною поштою: news@danke.com.ua

 

 

Шановні колеги, дилери та представники віконних салонів!

Ознайомтеся, будь ласка, з Правилами транспортування та зберігання підвіконь TM DANKE  та TM STANDARD.

Правила транспортування та зберігання

1. Підвіконня перевозять будь-яким видом транспорту відповідно до правил перевезень вантажів, що діють на конкретному виді транспорту. Умови транспортування повинні враховувати вплив кліматичних і механічних факторів

2. Підвіконня повинні зберігатися в умовах закритих складів. Необхідно забезпечити захист підвіконь від дії прямих сонячних променів та дії вологи.

3. При зберіганні, підвіконня складають в горизонтальному положенні і кладуть на поверхню по всій довжині. Максимальна висота штабелю на піддонах і у стосах-до 2,5 м.