Головна сторінка / Про компанію / Про торгову марку DANKE

Про торгову марку DANKE

DANKE - торгова марка української виробничої компанії «Екопластсервіс».  Наше підприємство стабільно розвивається та здобуло репутацію надійного виробника ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Прапори - підвіконня Danke
Danke - підвіконня Danke

 Більше 10 років ми займаємося переробкою ПВХ, використовуємо новітні технології і матеріали, та пропонуємо якісний інноваційний продукт - підвіконня з акриловим покриттям DANKE.

Для створення пластикової дошки ми використовуємо виключно імпортну сировину. Дошка виробляється на високотехнологічному німецькому обладнанні, наші фахівці контролюють якість і параметри виробу на всіх етапах виробництва.

Ми реалізуємо підвіконня через дилерську мережу, яка покриває всю територію України. В якому б місті Ви не жили, якщо Ви вирішили встановити нові вікна, варто замислитися про якісні практичні й красиві підвіконня DANKE. Запитуйте у менеджерів віконних салонів при замовленні вікон!

Кольори пiдвiконь - підвіконня Danke
 Ми так само відкриті для співпраці і розвитку партнерських відносин. Телефонуйте, пишіть! Давайте розвивати бізнес разом!
 
Узнай о главном за 180 секунд - подоконники Danke
Создай свой мир с Danke - подоконники Danke
Больше чем аксессуар - подоконники Danke

А знаете ли Вы?

8 причин вибрати якісне підвіконня: - подоконники Danke - пiдвiконня Danke
8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.

 Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій  - подоконники Danke - пiдвiконня Danke
Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим і повним пригод! А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля. 

Увага! Ознайомтеся з правилами експлуатації підвіконь TM DANKE і умовами надання гарантії.