Головна сторінка / Новини / DANKE - вибір затишних і гостинних готелів

DANKE - вибір затишних і гостинних готелів

У готельному бізнесі нема дрібниць і незначних деталей. Для комфортного відпочинку постояльців важливо все: від презентабельного зовнішнього вигляду уважного персоналу, до спокійної атмосфери і затишного інтер'єру.

Все частіше, при ремонті вікон у готялех, що вже мають напрацьовану репутацію та при облаштуванні зовсім нових, для створення гармонійного і функціонального інтер'єру вибирають підвіконня DANKE.

По-перше, це зручно. Глянцеве акрилове покриття пластикового підвіконня DANKE не дряпається і абсолютно невибагливе у догляді. Прибирання підвіконня займає лічені секунди, що дуже важливо, коли необхідно оперативно підготувати номер до приїзду гостя.

По-друге, підвіконня DANKE не бояться сигаретного попелу та на ньому не залишаються плями від кави, чаю чи вина.

Врешті решт, по-третє, це - красиво і, завдяки дуже точній імітації, зорово сприймається, як вироби з натурального мармуру і дерева. Декори колекції DANKE гармонійно доповнюють інтер'єри самих різних за призначенням приміщень: від лоббі, конференц-залів і безпосередньо готельних номерів, до спортзал.

 

 

 

Рекомендуємо ознайомитися!
8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke 8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.