Головна сторінка / Корисна інформація / Популярні статті / Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим та повним пригод. А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля. Це був чарівний світ, в який ви потрапляли, залізши на підвіконня!Для всіх дітей вікно має майже магічну силу тяжіння. Малюки на підвіконні мріють, придумують найдрібніші подробиці своїх чарівних казок. Для старших це улюблене місце для читання: сховався за фіранкою з цікавою книгою і реальний буденний світ перестав існувати!

Бути наодинці з собою, фантазувати й міркувати- вкрай важливо для гармонійного розвитку маленької людини. Інша справа, що вікно може стати найнебезпечнішим місцем для допитливого малюка, якщо батьки не проявлять пильність. Звичайно, можна діяти радикально: заставити вікна меблями або квітами, прибрати всі предмети, за допомогою яких дитина забирається на підвіконня, і ні на секунду не залишати пустуна одного. Але чи вихід це?

DANKE рекомендує кілька більш ефективних способів захистити вашого малюка, не обмежуючи при цьому його свободу і політ фантазії. Мова йде про так звані дитячі замки на вікна. Для передбачливих батьків ми підготували невеликий довідковий огляд. Віконні замки бувають декількох типів. Вибір залежить від режиму користування віконними стулками.


Віконна ручка з ключем — універсальний спосіб захисту

Вікно закривається на ключ зсередини і у вашу відсутність дитина, навіть дотягнувшись до замку, не зможе його відкрити. Крім того, без спеціальної розблокування неможливо відчинити вікно і в режимі «провітрювання» — його можна тільки закрити.

Ручка з ключем легко монтується: вона прикручується двома болтами на місце старої. Віконні ручки бувають і знімними. У цьому випадку вікно оснащують декоративними розетками-заглушками і тоді сама ручка є свого роду ключем. Без неї ніяк не вийде відкрити вікно.

Ще один додатковий спосіб захисту - регулювання сили повороту ручки. При налаштуванні на максимальне зусилля малюк просто не зможе повернути ручку. А от при настроєному мінімумі дитина легко розкриє вікно.

Дитячий замок блокувальник

Для поворотно-відкидних стулок, які використовуються досить часто, в нижній частині вікна краще встановити дитячий замок блокувальник. Він не дозволить вікну розпахнутися більше певного кута.

Для того, щоб вікно відкрити повністю, потрібно натиснути кнопку, яка розташована зверху. До речі, її теж можна оснастити ключем. Врізний замок дозволяє нахилити стулку для провітрювання, але не дає її повернути.

Аналогічно працює замок загортання, який встановлюють під стулку вікна. І, нарешті, захисний ланцюжок. Його прикручують у верхній частині вікна, щоб малюк не міг до нього дотягнутися й зняти.

Для дітей підвіконня — це майданчик, з якого починається вивчення світу. Його варто зробити не тільки безпечним, встановивши на вікна дитячі замки, але і красивим, звичайно, попередньо переконавшись у міцності підвіконня.

DANKE — підвіконня нового покоління і ДЛЯ нового покоління. Вони ідеально підходять для установки в дитячі кімнати. Завдяки запатентованій оригінальної конструкції, підвіконня витримує вагу декількох дорослих людей, не кажучи вже про дитину! Гладка акрилова поверхня припаде до душі майбутнім Шумахерам і любителям грати в ралі. Модельні гоночні машинки по ній просто літають! Мами ж оцінять стійкість до подряпин і практичність підвіконь DANKE. У лічені секунди з поверхні видаляються будь-які сліди творчості маленьких художників: будь-то фарба, або пластилін.


І, наостанок! Не забувайте, кімната дитини повинна бути яскравою. Адже соковиті фарби покращують настрій і розвивають у малюків колірне сприйняття. Декори з колекції ТМ DANKE стануть відмінним доповненням до інтер'єру найзатишнішої дитячої.

З маленьких фантазерів виростають генії. Дозвольте своїй дитині мріяти, дивлячись у безпечне вікно!

Затишний будинок: як поєднувати світле дерево в інтер'єрі - пiдвiконня Danke
Затишний будинок: як поєднувати світле дерево в інтер'єрі

Хочете створити теплий і затишний інтер'єр, використовуйте дерево. З його допомогою, житлові та офісні приміщення буквально оживають, а розкішні кольори і безліч відтінків дозволяють привносити в кожен інтер'єр особливу індивідуальність. 


 Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій  - пiдвiконня Danke
Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим і повним пригод! А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля. 


8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke
8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.