Головна сторінка / Новини / ТМ DANKE – на Facebook’і!

ТМ DANKE – на Facebook’і!

Ми – сучасна компанія, що стрімко розвивається. Ми вивчаємо ринок, стежимо за інноваціями, удосконалюємо технологію і розширюємо колекції, щоб зробити ваш будинок ще затишнішим. Ми працюємо для вас, а тому нам цікава й важлива ваша думка.

Тепер ми стали ще ближчими! Раді запросити вас до неформального спілкування на сторінці TM DANKE в соціальній мережі Facebook. Тут - наші новини, опитування, цікаві матеріали і просто гарний настрій від TM DANKE.

Щоб бути в курсі того, що відбувається у нас, обмінюватися новинами та цікавою інформацією, або просто висловити свою симпатію ТМ DANKE, натисніть посилання:

http://www.facebook.com/tm.danke, натисніть "Мені подобається" і нові анонси наших статей будуть з'являтися у вашій стрічці новин на Facebook.

Ви - на Facebook'і? Давайте дружити!

                                                   

Рекомендуємо ознайомитися!
8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke 8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.