Головна сторінка / Новини / Ціна економії: чи настільки ми багаті, щоб платити двічі?

Ціна економії: чи настільки ми багаті, щоб платити двічі?

Покупців і менеджерів віконних салонів в більшості випадків об'єднує спільна помилка: ні ті, ні інші на момент покупки-продажу не замислюється про важливість вибору якісного підвіконня.

Продавець поспішає продати товар. І щоб не відлякати клієнта трохи більшою вартістю, ніж, можливо, запропонували в іншому салоні, він прораховує підвіконня економ класу. А споживач, зрозуміло, завжди хоче заощадити. У нас навіть думки не виникає розпитати докладніше про підвіконник. А якщо він - не суть важливий, то навіщо взагалі міркувати на тему вибору: «Рахуйте найдешевший!»

 Тепер давайте рахувати реальну економію.

Різниця вартості повної комплектації вікна з дешевим підвіконням і підвіконням DANKE - 150-200 грн.

 Термін експлуатація самого металопластикового вікна - мінімум 10 років.

Підвіконня економ класу прослужить вам три-чотири роки, при цьому його зовнішній вигляд вже через кілька місяців після установки навряд чи буде вас радувати: плями, подряпини, пил, що в'ївся... 

 


Вихід: ховати вікно за важкими шторами, щоб не спостерігати всю цю «красу», або міняти підвіконня, знову поринувши у всі принади ремонту і нові витрати.

 Економія? Навряд чи! А от обравши з самого початку підвіконня з відмінними споживчими властивостями TM DANKE, ви зможете зберегти і гроші, і час, і нерви.

Рекомендуємо ознайомитися!
8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke 8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.