Головна сторінка / Корисна інформація / Популярні статті / Затишний будинок: як поєднувати світле дерево в інтер'єрі

Затишний будинок: як поєднувати світле дерево в інтер'єрі

Хочете створити теплий і затишний інтер'єр, використовуйте дерево. З його допомогою, житлові та офісні приміщення буквально оживають, а розкішні кольори і безліч відтінків дозволяють привносити в кожен інтер'єр особливу індивідуальність.

Правило «одне приміщення - один колір дерева» більше не є аксіомою, поєднувати різні тони можна, але при цьому слід додати насичених кольором аксесуарів, або простежити за тим, щоб візуальний перехід від світлого до темного був дуже плавним. Світле дерево в інтер'єрі чудово гармонує зі шкірою, цегляною кладкою, каменем і дзеркалами. А ось металу краще уникати. Наприклад, оригінально виглядає у білому великому приміщенні дерев'яна балка, вона надає ще більшої легкості лініям і асоціюється зі спокоєм сільського будиночка.

Наведемо приклади найпоширеніших порід світлого дерева і їх натуральних відтінків:

- сосну впізнаємо з першого погляду, завдяки яскравому жовтувато-золотистого кольору,

- карельська береза ​​має більш спокійний жовтувато-золотистий відтінок,

- бук має світлий колір з насиченим рожевим тоном,

- світлий ясен відрізняється кремовими нотками;

- вибілений дуб привносить в простір молочну ніжність.

Білений дуб в інтер'єрі

Якщо ваша вітальня є втіленням скандинавського стилю, світле дерево стане тим самим потрібним еко-акцентом. Дерев'яні меблі світлих тонів дерева ідеально вписуються у прованс. Мінімалізм і хай-тек доповнять лаконічні аксесуари, виконані з натурального дерева.

Вибілений дуб, доповнений однотонної м'якими меблями і великими килимами, є розкішною базою для створення дорогого інтер'єру. Додайте яскраві прикраси на штори, кольорові подушки, оригінальні світильники, і відчуття затишку огорне все приміщення. Білений дуб в інтер'єрі стає основним в тих випадках, коли в простір необхідно додати світла. Так буває, коли всі вікна кімнати дивляться прямо на захід.

Поєднання кольору вибіленого дубу з іншими кольорами

Світле дерево не відрізняється особливою примхливістю, тому, вирішуючи з якими кольорами поєднувати вибілений дуб, керуйтеся своїми уподобаннями. Але все ж з сірим, білим, бежевим і зеленуватим відтінками він гармонує цікавіше за все. Нейтральність цих поєднань відмінно розбавлять аксесуари насичених кольорів і яскраві принти на текстилі. Весняну свіжість внесе в інтер'єр бірюза і колір морської хвилі. Фантазуйте і експериментуйте! Спробуйте додати глянцеві поверхні. Наприклад, блискучий підвіконня Lalbero Bianco DANKE, глянцеві підлоги, підкреслені м'яким теплим світлом, і декоративні вставки з вибіленого дубу перетворюють простір у куточок розслаблення і справжнього спокою.

 Оформлення інтер'єру в 2020-х: популярні тренди і тенденції у дизайні  - пiдвiконня Danke
Оформлення інтер'єру в 2020-х: популярні тренди і тенденції у дизайні

За останнє десятиліття ставлення до власного будинку дещо змінилося: життєвий простір стає все більш особистою територією, яку прагнуть захистити від сторонніх очей, вибираючи для зустрічей і свят громадські місця. 


Гармонія кольору та світла - пiдвiконня Danke
Гармонія кольору та світла

Звички керують більшістю наших вчинків. Навіть вибираємо ми частіше - за звичкою, не замислюючись, що нашим сформованим роками стереотипам може бути альтернатива. Іноді незвичний вибір може в буквальному сенсі внести нові фарби і акценти в ваше повсякдення. Світ повний відтінків, фактур та незвічних поєднань. Щоб освіжити ваш інтер'єр, поекспериментуйте з кольором підвіконня.


Вибираємо штори: як красиво оформити вікно - пiдвiконня Danke
Вибираємо штори: як красиво оформити вікно

Тренди оформлення вікна у 2018-2019 продовжують традиції минулих років. Дизайнери рекомендують зупинятися на функціональних і практичних рішеннях, але дещо відходять від строгих і простих ліній.