Ідеї для декору підвіконня

Вікна часто порівнюють з очима - через вікна будинок дивиться на світ. Чисті , блискучі вікна асоціюються з благополуччям, а вогники які запалюються в них вечорами, нагадують про тепло і домашній затишок. Однак ми часто недооцінюємо значення внутрішнього оздоблення вікон. Красиво оформлені, прикрашені квітами або декоровані невеликими дрібничками підвіконня не тільки доповнюють загальний дизайн квартири, а й передають атмосферу будинку, розповідають про його власників. Наші приклади декору підвіконня напевно надихнуть і вас на облаштування красивого віконного простору.

 

Як оформити підвіконня ?

 

Вибираємо колір

Почнемо з того, що підвіконня необов'язково повинне бути нудно білим. Через свою нейтральність білий колір найкраще відтіняє інші кольорові акценти в оформленні приміщення і додатково візуально розширює віконний простір. Однак у той же час підвіконня білого кольору - дуже лаконічне і стандартне для тих, хто хоче створити свій неповторний простір.

Колекція підвіконь DANKE пропонує стильні колірні рішення, які органічно впишуться в загальне оздоблення кімнати. Зверніть увагу на дерев'яні декори від DANKE - світлий дуб, золотий дуб, коричневий дуб, венге. Вони дуже точно передають текстуру дерева, проте в побуті набагато практичніші за підвіконники з натурального матеріалу.

Підвіконня - це зручно!

При оформленні підвіконня використовуйте ті ж прийоми, що і при декорі стелажа, столика або каміна. Якщо підвіконня досить широке, то на ньому можна розмістити:

- пам'ятні сувеніри з подорожей,

- фотографії,

- статуетки,

- мудрі композиції зі свічок, ялинкових іграшок,

- сухоцвіт або живі квіти,

- оригінальну тарілку з фруктами.

А якщо хочеться створити зовсім незвичайний декор, то поставте предмети, які не поміщаються на полицях. Це може бути кухонне начиння, книги, стилізований приймач. Озирніться навколо і тут же з'являться ідеї для декору підвіконня. Однак намагайтеся не перевантажити простір і підбирати предмети кольорів, що гарно поєднуються між собою. Фантазуйте і втілюйте! Тим більше, що DANKE абсолютно невибагливі в догляді, їх прибирання займає лічені секунди. Підвіконня досить протерти вологою ганчіркою, щоб видалити пил і вологу від поливу, або землю, яка розсипалася із квіткового горщика.

 Фото - як прикрашають підвіконня DANKE.

  

Сад-город - цілий рік!

Найчастіше зустрічаються такі приклади оформлення підвіконь, як створення яскравих і корисних зелених зон. Стильні вази з свіжозрізаними квітами або квітучі кімнатні рослини на підвіконні завжди радують око і піднімають настрій. Однак підвіконня - це ще й корисна площа, яку можна задіяти не тільки для розміщення красивих квітів, але і для облаштування міні-городу прямо у квартирі! Важкі квіткові горщики не залишають слідів і вм'ятин на поверхні підвіконня DANKE, а ви цілий рік будете насолоджуватися свіжою зеленню.  Базилік, петрушка, кріп, крес-салат - ці смачні трави-приправи будуть найкраще рости на кухонних вікнах, які виходять на схід, південний схід або південь.

 

І, звичайно, не забувайте, якщо ви є власником пухнастого домашнього улюбленця, залишити невелику частину підвіконня вільною! Адже ніщо не розповість про вас і ваш дім красномовніше, ніж кіт, що солодко спить на красивому підвіконні!

                                  

Чому кішки люблять DANKE - пiдвiконня Danke
Чому кішки люблять DANKE

Іііааааааххххх ... Нічого собі позіхнула, мало щелепу не звихнула, а тепер потягнемося й – на огляд території. Ну ось, як завжди, вранці в мисці з їжею порожньо... Вимагати марно, мої двоногі ще сплять. Піду подивлюся, що в світі коїться. Це - моє нове підвіконня. Звідси відкривається чудовий краєвид, можна все тримати під контролем в домі і стежити за потенційною здобиччю, що нахабно цвірінькає за склом.


 Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій  - пiдвiконня Danke
Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим і повним пригод! А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля. 


Ідеї для декору підвіконня - пiдвiконня Danke
Ідеї для декору підвіконня

Ми часто недооцінюємо значення внутрішнього оздоблення вікон. Красиво оформлені, прикрашені квітами або декоровані невеликими дрібничками підвіконня не тільки доповнюють загальний дизайн квартири, а й передають атмосферу будинку, розповідають про його власників. Наші приклади декору підвіконня напевно надихнуть і вас на облаштування красивого віконного простору.