Головна сторінка / Корисна інформація / Популярні статті / Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях

Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях

Перше, що спадає на думку, коли уявляєш стилі прекрасного бароко і суворої класики, - це, безумовно, мармур та вироби із нього. Але сучасний світ і його намагання поєднати, здавалося б, непоєднуване, змінив і правила оформлення інтер'єрів.

Сьогодні мармур можна знайти практично у всіх стилях, що активно розвиваються: у мінімалізмі, в лофт і напрямку хай-тек. Що слід врахувати перед тим, як вибрати відтінок мармуру в інтер'єр, і як доповнити свій простір цим вишуканим матеріалом, читайте нижче, у рекомендаціях.

Стильові напрямки та мармур

Якщо ви вже точно вирішили, що хочете декорувати ваш інтер'єр мармуром, варто звернутися до професіоналів, бо натуральний матеріал дуже дорогий і не прощає помилок. Однак все ж варто підглянути ідеї у відкритих джерелах. Отже, найактуальніші стилі, яким сьогодні віддають перевагу українці:

- бароко,

- класичний стиль,

- хай-тек,

- стим-панк, який дивно поєднує витонченість вікторіанського стилю зі сміливістю індастріалу.

Ніщо краще не характеризує лаконічну класику, як практичність і функціональність всіх елементів, а також зручне зонування. Сувору пишність цього стилю підкреслює мармур на підлозі або в обробці каміну. Світлий мармур в розмаїтті всіх його півтонів - безсумнівно, кращий відтінок мармуру для інтер'єру класичного стилю.

Сяйво золота, напівкоштовні камені і мармур у всій своїй красі - незмінні атрибути розкішного бароко. У бежевому інтер'єрі мармур використовують для обробки підлог, створення арок, колон, масивних столів. Яскраві представники еклектики в рішеннях - це стилі хай-тек і стім-панк. Їх яскрава індивідуальність і родзинка може бути розкрита теж за допомогою мармуру. Це можуть бути підвіконня, кухонні фартухи, стільниці та підвіконня.

Як застосовувати мармур:

1. Якщо ви маєте намір прикрасити мармуром велику площу, наприклад, всю стіну, то краще за все підійде мармур з великим малюнком. Однак, враховуйте, що вартість його значно вище.

2. Не варто в одному приміщенні поєднувати мармур різних видів. Краще використовувати один, але порізати його різними способами.

3. Цей пункт - логічне продовження попереднього. Не проходьте повз мармуру без яскравих прожилок і акцентів. Невеликі плити із нього оригінально виглядають, якщо їх викласти мозаїкою або змінюючи напрямок візерунка.

Важливо пам'ятати, що мармур - досить важкий у сприйнятті елемент і не може бути основним в інтер'єрі. Використовуйте його для обробки частини приміщення, для створення акценту або деталей.
Таким ненав'язливим, але значущим елементом можуть стати мармурові підвіконня, або ж високоякісні пвх підвіконня колекції TM DANKE. Декор Creme de Turque дуже точно передає розкіш турецького мармуру і припаде до смаку тим, кому подобається мармур в бежевому інтер'єрі. У той же час, підвіконня оцінять і ті, хто, крім естетики, цінує практичність. Пластикові підвіконня преміум-класу DANKE не мають недоліків, що властиві підвіконням з натурального матеріалу. Їх поверхня не постраждає від речовин, що містять кислоту, а кава і вино не залишать жодного сліду на ідеально глянсовій поверхні з багатим малюнком мармуру.

 Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій  - пiдвiконня Danke
Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим і повним пригод! А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля. 


Гармонія кольору та світла - пiдвiконня Danke
Гармонія кольору та світла

Звички керують більшістю наших вчинків. Навіть вибираємо ми частіше - за звичкою, не замислюючись, що нашим сформованим роками стереотипам може бути альтернатива. Іноді незвичний вибір може в буквальному сенсі внести нові фарби і акценти в ваше повсякдення. Світ повний відтінків, фактур та незвічних поєднань. Щоб освіжити ваш інтер'єр, поекспериментуйте з кольором підвіконня.


Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях  - пiдвiконня Danke
Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях

Перше, що спадає на думку, коли уявляєш стилі прекрасного бароко і суворої класики, - це, безумовно, мармур. Але сучасний світ і його намагання поєднати, здавалося б, непоєднуване, змінив і правила оформлення інтер'єрів. Сьогодні мармур можна знайти практично у всіх стилях, що активно розвиваються: у мінімалізмі, в лофт і напрямку хай-тек.