Головна сторінка / Корисна інформація / Популярні статті / Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях

Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях

Перше, що спадає на думку, коли уявляєш стилі прекрасного бароко і суворої класики, - це, безумовно, мармур та вироби із нього. Але сучасний світ і його намагання поєднати, здавалося б, непоєднуване, змінив і правила оформлення інтер'єрів.

Сьогодні мармур можна знайти практично у всіх стилях, що активно розвиваються: у мінімалізмі, в лофт і напрямку хай-тек. Що слід врахувати перед тим, як вибрати відтінок мармуру в інтер'єр, і як доповнити свій простір цим вишуканим матеріалом, читайте нижче, у рекомендаціях.

Стильові напрямки та мармур

Якщо ви вже точно вирішили, що хочете декорувати ваш інтер'єр мармуром, варто звернутися до професіоналів, бо натуральний матеріал дуже дорогий і не прощає помилок. Однак все ж варто підглянути ідеї у відкритих джерелах. Отже, найактуальніші стилі, яким сьогодні віддають перевагу українці:

- бароко,

- класичний стиль,

- хай-тек,

- стим-панк, який дивно поєднує витонченість вікторіанського стилю зі сміливістю індастріалу.

Ніщо краще не характеризує лаконічну класику, як практичність і функціональність всіх елементів, а також зручне зонування. Сувору пишність цього стилю підкреслює мармур на підлозі або в обробці каміну. Світлий мармур в розмаїтті всіх його півтонів - безсумнівно, кращий відтінок мармуру для інтер'єру класичного стилю.

Сяйво золота, напівкоштовні камені і мармур у всій своїй красі - незмінні атрибути розкішного бароко. У бежевому інтер'єрі мармур використовують для обробки підлог, створення арок, колон, масивних столів. Яскраві представники еклектики в рішеннях - це стилі хай-тек і стім-панк. Їх яскрава індивідуальність і родзинка може бути розкрита теж за допомогою мармуру. Це можуть бути підвіконня, кухонні фартухи, стільниці та підвіконня.

Як застосовувати мармур:

1. Якщо ви маєте намір прикрасити мармуром велику площу, наприклад, всю стіну, то краще за все підійде мармур з великим малюнком. Однак, враховуйте, що вартість його значно вище.

2. Не варто в одному приміщенні поєднувати мармур різних видів. Краще використовувати один, але порізати його різними способами.

3. Цей пункт - логічне продовження попереднього. Не проходьте повз мармуру без яскравих прожилок і акцентів. Невеликі плити із нього оригінально виглядають, якщо їх викласти мозаїкою або змінюючи напрямок візерунка.

Важливо пам'ятати, що мармур - досить важкий у сприйнятті елемент і не може бути основним в інтер'єрі. Використовуйте його для обробки частини приміщення, для створення акценту або деталей.
Таким ненав'язливим, але значущим елементом можуть стати мармурові підвіконня, або ж високоякісні пвх підвіконня колекції TM DANKE. Декор Creme de Turque дуже точно передає розкіш турецького мармуру і припаде до смаку тим, кому подобається мармур в бежевому інтер'єрі. У той же час, підвіконня оцінять і ті, хто, крім естетики, цінує практичність. Пластикові підвіконня преміум-класу DANKE не мають недоліків, що властиві підвіконням з натурального матеріалу. Їх поверхня не постраждає від речовин, що містять кислоту, а кава і вино не залишать жодного сліду на ідеально глянсовій поверхні з багатим малюнком мармуру.

8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke
8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.


Ідеї для декору підвіконня - пiдвiконня Danke
Ідеї для декору підвіконня

Ми часто недооцінюємо значення внутрішнього оздоблення вікон. Красиво оформлені, прикрашені квітами або декоровані невеликими дрібничками підвіконня не тільки доповнюють загальний дизайн квартири, а й передають атмосферу будинку, розповідають про його власників. Наші приклади декору підвіконня напевно надихнуть і вас на облаштування красивого віконного простору. 


Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях  - пiдвiконня Danke
Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях

Перше, що спадає на думку, коли уявляєш стилі прекрасного бароко і суворої класики, - це, безумовно, мармур. Але сучасний світ і його намагання поєднати, здавалося б, непоєднуване, змінив і правила оформлення інтер'єрів. Сьогодні мармур можна знайти практично у всіх стилях, що активно розвиваються: у мінімалізмі, в лофт і напрямку хай-тек.