Подоконники Данке

А чи знаєте Ви?

8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke
8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.

8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke
Обираємо квіти для північного балкону

Найчастіше господині стикаються зі складною проблемою, коли необхідно вибрати, які квіти посадити на північному балконі. Ми поспішаємо запевнити, різноманіття тіньолюбних квітів дуже велике і насправді створити зелений куточок на північній стороні не так складно, як здається на перший погляд.

Новини компанії

2020-04-19

Зі світлим святом Великодня, друзі!

Добробуту та здоров'я вам та вашим родинам! 

2020-03-06

З найніжнішим святом весни!

Милі дами, шановні колеги, прекрасні жінки! Нехай ваші очі випромінюють щастя, серце завжди буде оповите ніжністю і наповнене взаємним коханням, в родині панує злагода та добробут, а в душі  -  весна і гармонія.

Переваги підвіконь DANKE

ПРАКТИЧНІСТЬ і ПРОСТОТА У ДОГЛЯД: - пiдвiконня Danke

ПРАКТИЧНІСТЬ і ПРОСТОТА У ДОГЛЯД:

на відміну від звичайних підвіконь з шорсткою поверхнею, гладке акрилове покриття DANKE пір, у які забивається пил, не має. Тому догляд за ними не потребує використання очищуючих засобів і займає лічені секунди.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ І БЕЗПЕКА: - пiдвiконня Danke

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ І БЕЗПЕКА:

акрилове покриття підвіконь DANKE не містить формальдегіду - небезпечної канцерогенної речовини, що є обов'язковим компонентом пластмас і ДСП.

ШИРОКИЙ ВИБІР СТИЛЬНИХ ДЕКОРІВ: - пiдвiконня Danke

ШИРОКИЙ ВИБІР СТИЛЬНИХ ДЕКОРІВ:

 колекція декорів підвіконь DANKE розробляється з урахуванням сучасних тенденцій інтер'єрної моди. Тут є декори під будь-який стиль та колірне рішення: від лаконічних і простих білих, до тих, що точно імітують дорогі види мармуру та породи дерев.

НАДІЙНІСТЬ ОРИГІНАЛЬНОЇ ЗАПАТЕНТОВАНОЇ КОНСТРУКЦІЇ: - пiдвiконня Danke

НАДІЙНІСТЬ ОРИГІНАЛЬНОЇ ЗАПАТЕНТОВАНОЇ КОНСТРУКЦІЇ:

на підвіконня DANKE можна сміливо ставати, наприклад, коли миєте вікна, не боячись, що його буде пошкоджено, воно погнеться або трісне.

Активація гарантії на виріб

Данке - известное имя на украинском рынке. За 10 лет существования, благодаря внедрению инновационных технологий и использованию качественных материалов, был создан продукт высокого качества - подоконники Данке (с глянцевым акриловым покрытием).

Danke - подоконники премиум-класса, имеющие запатентованную, оригинальную конструкцию, которая разрабатывалась при участии немецких специалистов. Для создания доски из ПВХ используется только импортное сырье высокого качества, а производится она на высокотехнологичном оборудовании (Германия). Процесс производства проходит жесткий контроль на всех этапах.

Запатентованная конструкция обеспечивает высокую прочность при относительно небольшом весе. Чередующиеся наклонные и вертикальные ребра жесткости повышают устойчивость подоконников Danke к деформациям в процессе воздействия на сжатие и изгиб. Для надежности монтажа подоконника, в его нижней части предусматриваются пазы типа "ласточкин хвост".

Продажа подоконников ПВХ

В качестве покрытия для подоконника используется ламинат Elesgo - фирменная, инновационная разработка компании "DTS Systemoberflaechen GmbH", Германия. Технология позволяет добиться отвердевания полимеров и субстратов без воздействия высоких температур и давления. Используемые полиакрилаты не содержат в своем составе формальдегидов и растворителей - это исключительно экологичная технология, не имеющая аналогов.

Подоконники Danke выглядят очень стильно и эстетично, а коллекция декоров Danke позволит вам подобрать оригинальное решение, которое гармонично дополнит интерьер вашей квартиры.

Продажа подоконников ПВХ "Danke" осуществляется через дилерскую сеть, покрывающую всю территорию страны, поэтому купить их вы можете уже сегодня в любом городе - в Киеве, Днепропетровске, Харькове, Николаеве, а также Запорожье и других городах.