Чому кішки люблять DANKE

Іііааааааххххх ... Нічого собі позіхнула, мало щелепу не звихнула, а тепер потягнемося й – на огляд території. Ну от, як завжди, вранці в мисці з їжею порожньо ... Вимагати марно, мої двоногі ще сплять. Піду подивлюся, що в світі коїться.

Це - моє нове підвіконня. Звідси відкривається чудовий краєвид, можна все тримати під контролем в домі і стежити за потенційною здобиччю, що нахабно цвірінькає за склом. Обожнюю сидіти тут, обнявши лапи хвостом і млосно жмуритися від сонця. Якби ще хазяйка не приставала зі своїми поцілунками! Підійде до вікна з чашкою гарячої кави і почне мною милуватися. Їй обов'язково потрібно мене за вуха потріпати, потискати. Ось вам, будь ласка, все ліричний настрій, як рукою зняло! Добре хоч тепер, коли я вириваюся і випадково зачіпаю чашку, вона не волає нестямно. Моє нове підвіконня прибирається легко і швидко. Хазяйка протирає його вологою ганчіркою і більше ніяких плям і слідів. Так-так, тієї самої ганчіркою, якою я періодично отримую за порваті шпалери. Ну, да ладно, не будемо просумне! ....

Ех, чистота, як я люблю! Не те, що раніше ... До ремонту! Старе вікно, звичайно, було рідне. Але вічний пил мене дуже дратував. Хоча моя начебто старалася й прибирала навіть частіше, ніж зараз. Вона взагалі чистюля, вся - в мене. 

Як страшний сон згадую підозрілу розмову, мовляв: «Щось кішка забруднилася, може час її помити?» ЩАЗ! Прямо розбіглася і в ванну пірнула. Ви мене зловіть, спробуйте!

Мрррр ... і все ж, як добре повалятися на блискучому підвіконні! Правда, іноді мене намагаються звідси зігнати, поставивши черговий горщик з черговою улюбленою квіткою, але я вже знаю, як з цим боротися. Всього кілька днів і від зеленого віника нічого не залишиться. І нехай мені гірко і несмачно, але що робити? Це - війна за місце під сонцем! А головне, що після баталій та перевернутих горщиків, моє підвіконня, як  і раніше,гладеньке, ніяких подряпин ... Я перевіряла особисто!

Та й господар, здається, задоволений оновленням. Це він дружині своїй може розповідати, що ті жахливі плями на старому підвіконні залишилися від недопалків, які ніби випадково залетіли від сусідів. Я ж бачила, хто насправді, мазав повз попільнички. А ось моє нове підвіконня пройшло і це випробування на міцність. Господар навіть експеримент проводив, спеціально об нього гасив цигарку, - ніяких слідів!

Спочатку, чесно скажу, коли мої двоногі почали переворот в моєму будинку, я думала, збожеволію: шум, гуркіт, пил, бруд ... Але тепер розумію, мої страждання не були марними. Тепер живу в красі, як і належить справжній господині будинку! Задоволена Я, мурликаю на своєму підвіконні ... Так, до речі, моє чудо-підвіконня називається DANKE. DANKE - для справжніх господинь, які знаються на затишку. Ну дуууже комфортне підвіконня, мрррррррр!! 

Рекомендую!

 Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій  - пiдвiконня Danke
Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим і повним пригод! А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля. 


8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke
8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.


Ідеї для декору підвіконня - пiдвiконня Danke
Ідеї для декору підвіконня

Ми часто недооцінюємо значення внутрішнього оздоблення вікон. Красиво оформлені, прикрашені квітами або декоровані невеликими дрібничками підвіконня не тільки доповнюють загальний дизайн квартири, а й передають атмосферу будинку, розповідають про його власників. Наші приклади декору підвіконня напевно надихнуть і вас на облаштування красивого віконного простору.