Чому кішки люблять DANKE

Іііааааааххххх ... Нічого собі позіхнула, мало щелепу не звихнула, а тепер потягнемося й – на огляд території. Ну от, як завжди, вранці в мисці з їжею порожньо ... Вимагати марно, мої двоногі ще сплять. Піду подивлюся, що в світі коїться.

Це - моє нове підвіконня. Звідси відкривається чудовий краєвид, можна все тримати під контролем в домі і стежити за потенційною здобиччю, що нахабно цвірінькає за склом. Обожнюю сидіти тут, обнявши лапи хвостом і млосно жмуритися від сонця. Якби ще хазяйка не приставала зі своїми поцілунками! Підійде до вікна з чашкою гарячої кави і почне мною милуватися. Їй обов'язково потрібно мене за вуха потріпати, потискати. Ось вам, будь ласка, все ліричний настрій, як рукою зняло! Добре хоч тепер, коли я вириваюся і випадково зачіпаю чашку, вона не волає нестямно. Моє нове підвіконня прибирається легко і швидко. Хазяйка протирає його вологою ганчіркою і більше ніяких плям і слідів. Так-так, тієї самої ганчіркою, якою я періодично отримую за порваті шпалери. Ну, да ладно, не будемо просумне! ....

Ех, чистота, як я люблю! Не те, що раніше ... До ремонту! Старе вікно, звичайно, було рідне. Але вічний пил мене дуже дратував. Хоча моя начебто старалася й прибирала навіть частіше, ніж зараз. Вона взагалі чистюля, вся - в мене. 

Як страшний сон згадую підозрілу розмову, мовляв: «Щось кішка забруднилася, може час її помити?» ЩАЗ! Прямо розбіглася і в ванну пірнула. Ви мене зловіть, спробуйте!

Мрррр ... і все ж, як добре повалятися на блискучому підвіконні! Правда, іноді мене намагаються звідси зігнати, поставивши черговий горщик з черговою улюбленою квіткою, але я вже знаю, як з цим боротися. Всього кілька днів і від зеленого віника нічого не залишиться. І нехай мені гірко і несмачно, але що робити? Це - війна за місце під сонцем! А головне, що після баталій та перевернутих горщиків, моє підвіконня, як  і раніше,гладеньке, ніяких подряпин ... Я перевіряла особисто!

Та й господар, здається, задоволений оновленням. Це він дружині своїй може розповідати, що ті жахливі плями на старому підвіконні залишилися від недопалків, які ніби випадково залетіли від сусідів. Я ж бачила, хто насправді, мазав повз попільнички. А ось моє нове підвіконня пройшло і це випробування на міцність. Господар навіть експеримент проводив, спеціально об нього гасив цигарку, - ніяких слідів!

Спочатку, чесно скажу, коли мої двоногі почали переворот в моєму будинку, я думала, збожеволію: шум, гуркіт, пил, бруд ... Але тепер розумію, мої страждання не були марними. Тепер живу в красі, як і належить справжній господині будинку! Задоволена Я, мурликаю на своєму підвіконні ... Так, до речі, моє чудо-підвіконня називається DANKE. DANKE - для справжніх господинь, які знаються на затишку. Ну дуууже комфортне підвіконня, мрррррррр!! 

Рекомендую!

Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях  - пiдвiконня Danke
Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях

Перше, що спадає на думку, коли уявляєш стилі прекрасного бароко і суворої класики, - це, безумовно, мармур. Але сучасний світ і його намагання поєднати, здавалося б, непоєднуване, змінив і правила оформлення інтер'єрів. Сьогодні мармур можна знайти практично у всіх стилях, що активно розвиваються: у мінімалізмі, в лофт і напрямку хай-тек.


 Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій  - пiдвiконня Danke
Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим і повним пригод! А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля. 


Обираємо квіти для північного балкону - пiдвiконня Danke
Обираємо квіти для північного балкону

Найчастіше господині стикаються зі складною проблемою, коли необхідно вибрати, які квіти посадити на північному балконі. Ми поспішаємо запевнити, різноманіття тіньолюбних квітів дуже велике і насправді створити зелений куточок на північній стороні не так складно, як здається на перший погляд.