Чому кішки люблять DANKE

Іііааааааххххх ... Нічого собі позіхнула, мало щелепу не звихнула, а тепер потягнемося й – на огляд території. Ну от, як завжди, вранці в мисці з їжею порожньо ... Вимагати марно, мої двоногі ще сплять. Піду подивлюся, що в світі коїться.

Це - моє нове підвіконня. Звідси відкривається чудовий краєвид, можна все тримати під контролем в домі і стежити за потенційною здобиччю, що нахабно цвірінькає за склом. Обожнюю сидіти тут, обнявши лапи хвостом і млосно жмуритися від сонця. Якби ще хазяйка не приставала зі своїми поцілунками! Підійде до вікна з чашкою гарячої кави і почне мною милуватися. Їй обов'язково потрібно мене за вуха потріпати, потискати. Ось вам, будь ласка, все ліричний настрій, як рукою зняло! Добре хоч тепер, коли я вириваюся і випадково зачіпаю чашку, вона не волає нестямно. Моє нове підвіконня прибирається легко і швидко. Хазяйка протирає його вологою ганчіркою і більше ніяких плям і слідів. Так-так, тієї самої ганчіркою, якою я періодично отримую за порваті шпалери. Ну, да ладно, не будемо просумне! ....

Ех, чистота, як я люблю! Не те, що раніше ... До ремонту! Старе вікно, звичайно, було рідне. Але вічний пил мене дуже дратував. Хоча моя начебто старалася й прибирала навіть частіше, ніж зараз. Вона взагалі чистюля, вся - в мене. 

Як страшний сон згадую підозрілу розмову, мовляв: «Щось кішка забруднилася, може час її помити?» ЩАЗ! Прямо розбіглася і в ванну пірнула. Ви мене зловіть, спробуйте!

Мрррр ... і все ж, як добре повалятися на блискучому підвіконні! Правда, іноді мене намагаються звідси зігнати, поставивши черговий горщик з черговою улюбленою квіткою, але я вже знаю, як з цим боротися. Всього кілька днів і від зеленого віника нічого не залишиться. І нехай мені гірко і несмачно, але що робити? Це - війна за місце під сонцем! А головне, що після баталій та перевернутих горщиків, моє підвіконня, як  і раніше,гладеньке, ніяких подряпин ... Я перевіряла особисто!

Та й господар, здається, задоволений оновленням. Це він дружині своїй може розповідати, що ті жахливі плями на старому підвіконні залишилися від недопалків, які ніби випадково залетіли від сусідів. Я ж бачила, хто насправді, мазав повз попільнички. А ось моє нове підвіконня пройшло і це випробування на міцність. Господар навіть експеримент проводив, спеціально об нього гасив цигарку, - ніяких слідів!

Спочатку, чесно скажу, коли мої двоногі почали переворот в моєму будинку, я думала, збожеволію: шум, гуркіт, пил, бруд ... Але тепер розумію, мої страждання не були марними. Тепер живу в красі, як і належить справжній господині будинку! Задоволена Я, мурликаю на своєму підвіконні ... Так, до речі, моє чудо-підвіконня називається DANKE. DANKE - для справжніх господинь, які знаються на затишку. Ну дуууже комфортне підвіконня, мрррррррр!! 

Рекомендую!

Гармонія кольору та світла - пiдвiконня Danke
Гармонія кольору та світла

Звички керують більшістю наших вчинків. Навіть вибираємо ми частіше - за звичкою, не замислюючись, що нашим сформованим роками стереотипам може бути альтернатива. Іноді незвичний вибір може в буквальному сенсі внести нові фарби і акценти в ваше повсякдення. Світ повний відтінків, фактур та незвічних поєднань. Щоб освіжити ваш інтер'єр, поекспериментуйте з кольором підвіконня.


Ідеї для декору підвіконня - пiдвiконня Danke
Ідеї для декору підвіконня

Ми часто недооцінюємо значення внутрішнього оздоблення вікон. Красиво оформлені, прикрашені квітами або декоровані невеликими дрібничками підвіконня не тільки доповнюють загальний дизайн квартири, а й передають атмосферу будинку, розповідають про його власників. Наші приклади декору підвіконня напевно надихнуть і вас на облаштування красивого віконного простору. 


Головні виробники ПВХ підвіконь в Україні - пiдвiконня Danke
Головні виробники ПВХ підвіконь в Україні

Віконний ринок має багато пропозицій, навіть в таких жорстких умовах, наше підвіконня залишається лідером. Дізнайтесь чому немає альтернатив нашій продукції.