Гармонія кольору та світла

Звички керують більшістю наших вчинків. Навіть вибираємо ми частіше - за звичкою, не замислюючись, що нашим сформованим роками стереотипам може бути альтернатива. Іноді незвичний вибір може в буквальному сенсі внести нові фарби, яскраві кольори і акценти у ваше повсякдення. 

Білий профіль - білий підвіконня, профіль, що імітує породу дерева, - підвіконня в тон! Але ж світ повний відтінків, фактур і незвичайних поєднань. Щоб оживити ваш інтер'єр, спробуйте поекспериментувати з кольором: золотий дуб, махагон, рожевий онікс, теракотовий мармур, сіро-блакитний ... і ще близько десятка декорів кольорових пластикових підвіконь DANKE - насичена палітра для ваших дизайнерських фантазій.

Для того, щоб ви змогли підібрати цікаве рішення для вашого вікна і вибрати підвіконня відмінного кольору від кольору профілю, декілька порад від експертів-дизайнерів торгової марки DANKE.

Тепла і холодна палітри мають дивовижну властивість перетворювати приміщення. Так, наприклад, для того, щоб розширити стіни невеликої кімнати, бажано використовувати не просто світлі, а світлі холодні тони. І навпаки, теплі відтінки допоможуть зробити занадто просторе і від того пусте приміщення більш затишним. Цей принцип стосується і кольору підвіконь: світлі зорово збільшують вікно, темні - зменшують.

Як поєднувати кольори

 

В одному тоні

Колірна гамма варіюється в межах основного кольору, він лише стає темніше або світліше. Наприклад, колір венге (темне дерево), коричневий дуб, світле дерево. Однак таку гаму можна освіжити «вкрапленнями» іншого кольору, який не надто притягне до себе увагу. Наприклад, вікно кольору світлого дерева гармонійно доповнить підвіконня DANKE, декор якого імітує італійський теракотовий мармур Rojo Alicante.

 

Гра на контрастах


Якщо ви прагнете колірного різномаіття, «розфарбуйте» вікна, за принципом гармонійного поєднання кольорів. Щоб досягти абсолютної гармонії, необхідно використовувати кілька кольорів та їх відтінки, але основним повинен бути один або два.

Сучасні виробники вікон пропонують найширший вибір кольорів профілю, часом дуже нестандартних. На них і звернемо увагу, адже тут відкривається широке поле для польоту художньої думки.

Отже, поєднання

Жовтий з блакитним: наприклад, профіль вікна «світлий дуб» буде оригінально доповнений підвіконням DANKE Grigio azzuro, декор якого імітує турецький мармур сіро-блакитного відтінку.

Можна спробувати поєднати синій і червоний - це абсолютно протилежні кольори, але їх поєднання можливе, в невеликій килькості. Воно буде гарно виглядати в оформленні вікна на кухні, але ні в якому разі не підійде для вітальні або спальні.

Дуже часто поєднуються синій і зелений. Вони відмінно гармонують з деревом коричневих й бронзових відтінків чи з білими меблями. Якщо оберете профіль таких кольорів, то в колекції декорів підвіконь DANKE зверніть увагу на Lalbero dell'oro (золотий дуб) і Mahagony (червоне дерево). Це поєднання відмінно освіжає.

Синій і рудий: один колір повинен бути світлим, тоді поєднання буде виглядати цікаво. Краще використовувати рудувато-коричневий або теракотовий з сіро-блакитним. З колекції DANKE гармонійно виглядатимуть різні декори, що імітують мармур.

 

А ось любителям оригінального і яскравого дизайну варто пограти на контрастах. У кожного кольору на палітрі є свій «антипод» і в колекції DANKE ви легко знайдете потрібний по відтінку і настрою декор. Для тих же, хто не ризикує, хорошим варіантом можуть стати ненав'язливі сірі підвіконня і кольору білого дерева, вони нейтральні і гармонують з більшістю профілів.

І наостанок! Встановивши підвіконня DANKE, ви можете бути абсолютно впевнені в довговічності його кольору. Ці декори не бояться сонця, вони не вигорають. Більш того, міцне акрилове покриття не дряпається. Оригінальне підвіконня DANKE в незвичайному колірному рішенні довгі роки радуватиме вас глянсовим блиском, а гостям демонструватиме ваш відмінний смак.

Обираємо квіти для північного балкону - пiдвiконня Danke
Обираємо квіти для північного балкону

Найчастіше господині стикаються зі складною проблемою, коли необхідно вибрати, які квіти посадити на північному балконі. Ми поспішаємо запевнити, різноманіття тіньолюбних квітів дуже велике і насправді створити зелений куточок на північній стороні не так складно, як здається на перший погляд.


Вибираємо штори: як красиво оформити вікно - пiдвiконня Danke
Вибираємо штори: як красиво оформити вікно

Тренди оформлення вікна у 2018-2019 продовжують традиції минулих років. Дизайнери рекомендують зупинятися на функціональних і практичних рішеннях, але дещо відходять від строгих і простих ліній. 


 - пiдвiконня Danke