Головна сторінка / Корисна інформація / Популярні статті / Як вибрати підвіконня для балкону

Як вибрати підвіконня для балкону

Затишні зони для відпочинку, робочі куточки, зелені оазиси - фантазія сьогодні безмежна, коли мова йде про облаштування балкона або лоджії. Господині кажуть категоричне «ні» усталеним уявленням про балкони, як склади, де зберігається непотріб.

як обрати підвіконня для балконуСаме підвіконня надають віконній конструкцій завершений вигляд. Тому, перед тим, як вибрати підвіконня для балкону, радимо уважно ознайомитися з нашими рекомендаціями.

Поради щодо вибору підвіконь на балкон

Підвіконня сьогодні виробляють із різних матеріалів: мармур, дерево, штучний камінь, ПВХ. Однак не всі види підвіконь підходять для балкона. Тому самим практичним і недорогим рішенням для багатьох стають пластикові підвіконня. Правда, яце так, кщо мова йде про перевірені часом торгові марки, які надають гарантії на свої вироби. Вибір підвіконня для балкона ми рекомендуємо засновувати на таких характеристиках, як міцність основи та якість сировини, а також вид покриття. На сьогоднішній день, найбільш зносостійкими визнані акрилові плівки-ламінати. Прибирання такого підвіконня займає мінімум часу - поверхня відштовхує пил, її досить просто протерти вологою ганчіркою.

Як вибрати підвіконня на балкон

На термін і зручність використання підвіконня на балконі впливає не тільки матеріал, з якого воно виготовлене, але і те, наскільки правильно визначено його розміри. Адже підвіконня на лоджії може бути так званим «сигаретним» (вузьким), служити майданчиком для розміщення квітів, і навіть стати зручним затишним містечком для огляду околиць. Визначаючись, яке підвіконня встановити на балконі, важливо не тільки вибрати матеріал, а й уважно підібрати його розміри. Отже, що необхідно врахувати перед тим, як вибрати підвіконня для лоджії:

 - довжина: підвіконня випускається дошками довжиною в 6 м, тому замовити потрібну вам довжину не становить проблем. Інша справа, якщо потрібне підвіконня нестандартної конструкції. У цьому випадку, ми пропонуємо з'єднувати його з допомогою спеціальних заглушок,

- ширина - визначаючись з цим розміром, не забудьте додати 2 см, які заводяться під вікно. Щоб не допускати тепловтрат, не виносьте підвіконник над батареєю більше, ніж 5-7 см.

- висота підвіконня - це відстань від підлоги до вікна. Стандартно це 80-90 см - оптимальне рішення для невеликого балкону, де кожен см на рахунку. Якщо ж ви плануєте тут створити затишний куточок для відпочинку і релакс-зону, перетворивши підвіконня у сидіння, то його висота повинна бути 40-50 см, як у звичайного стільця.

 Ще одна важлива порада з монтажу підвіконня - встановити його під ухилом в 3 ° в сторону від вікна, щоб конденсат із стекол не узбирався на поверхні підвіконника. Усі правила установки підвіконь DANKE, Komfort і Standard представлені у відповідних розділах сайту.

 

 

 

 

 

 - пiдвiконня Danke

Чому кішки люблять DANKE - пiдвiконня Danke
Чому кішки люблять DANKE

Іііааааааххххх ... Нічого собі позіхнула, мало щелепу не звихнула, а тепер потягнемося й – на огляд території. Ну ось, як завжди, вранці в мисці з їжею порожньо... Вимагати марно, мої двоногі ще сплять. Піду подивлюся, що в світі коїться. Це - моє нове підвіконня. Звідси відкривається чудовий краєвид, можна все тримати під контролем в домі і стежити за потенційною здобиччю, що нахабно цвірінькає за склом.


Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях  - пiдвiконня Danke
Розкіш мармуру в сучасних інтер'єрних рішеннях

Перше, що спадає на думку, коли уявляєш стилі прекрасного бароко і суворої класики, - це, безумовно, мармур. Але сучасний світ і його намагання поєднати, здавалося б, непоєднуване, змінив і правила оформлення інтер'єрів. Сьогодні мармур можна знайти практично у всіх стилях, що активно розвиваються: у мінімалізмі, в лофт і напрямку хай-тек.