Головна сторінка / Корисна інформація / Популярні статті / Оформлення інтер'єру в 2020-х: популярні тренди і тенденції у дизайні

Оформлення інтер'єру в 2020-х: популярні тренди і тенденції у дизайні

За останнє десятиліття ставлення до власного будинку дещо змінилося: життєвий простір стає все більш особистою територією, яку прагнуть захистити від сторонніх очей, вибираючи для зустрічей і свят громадські місця.

У той же час саме будинок, його оздоблення та інтер'єр є виразом людини, відображенням її смаків і місцем, де вона черпає життєві сили. Всі ці зміни відображають основні тренди дизайну інтер'єру 2018-2019.

Модний дизайн квартири 2018

Дизайн інтер'єрів, як лакмусовий папір, відображає настрої і вектор розвитку естетичних смаків в суспільстві. Сьогодні весь світ прагне до компактності і комфорту: помітно зменшена середня площа квартир, актуальними стають різні модульні конструкції. Все частіше ми бачимо цікаві конструктивні рішення, такі як ліжка-трансформери, розкладні дивани-столи, приховані кухні.

Ще одне помітне явище - творча сміливість власників квартир: непрофесіонали пробують себе в оформленні свого простору, змішуючи стилі і роблячи дизайн інтер'єрів все більш індивідуальним.

Досить поширеними є капсульні колекції - плід спільної роботи дизайнерів, конструкторів, художників і архітекторів. Це незвичайні предмети декору інтер'єру, меблі, сантехніка, що виготовлено обмеженою кількістю.

тенденції дизайну 2018тренди у дизайні квартири 2019

Тенденції дизайну інтер'єру 2018

У тому випадку, якщо ви вирішили самостійно оформити свій житловий простір, кілька наших рекомендацій допоможуть зорієнтуватися в напрямках і основних трендах інтер'єрної моди. Звичайно, головним і основним правилом залишається власне почуття смаку і переваги. Адже атмосферу ви створюєте для себе і вона повинна бути для вас комфортною. Отже, на що слід звернути уваги, створюючи модний дизайн квартири:

- кольори: на піку популярності темно-синій, зелений та ультрафіолет. Спокійні однотонні інтер'єри кануть в минуле, їх змінюють яскраві фарби, орнамент і контрастні принти,

- шпалери, хоча і звичні, але вже не доречні в модному інтер'єрі. Декорують стіни панелями, вони можуть бути з каменю, дерева, і навіть заліза,

- не залишайте стіни порожніми, їх варто прикрасити великими картинами, фото і постерами,

 - м'які меблі служать не тільки функціональності! Якщо оббивка диванів, стільців і подушок виконана в одному кольорі, а ще краще з однієї тканини, наприклад, вовни, велюру або вельвету, вони будуть виглядати як єдиний ансамбль.

Наостанок, пам'ятаємо: еко-стиль - основний в найближчі кілька років. Натуральні матеріали, живі квіти, бамбук, очеретяні прути будуть не тільки радувати око, але і додавати більше повітря і тепла будь-якому простору.

Чому кішки люблять DANKE - пiдвiконня Danke
Чому кішки люблять DANKE

Іііааааааххххх ... Нічого собі позіхнула, мало щелепу не звихнула, а тепер потягнемося й – на огляд території. Ну ось, як завжди, вранці в мисці з їжею порожньо... Вимагати марно, мої двоногі ще сплять. Піду подивлюся, що в світі коїться. Це - моє нове підвіконня. Звідси відкривається чудовий краєвид, можна все тримати під контролем в домі і стежити за потенційною здобиччю, що нахабно цвірінькає за склом.


 Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій  - пiдвiконня Danke
Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим і повним пригод! А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля. 


Ідеї для декору підвіконня - пiдвiконня Danke
Ідеї для декору підвіконня

Ми часто недооцінюємо значення внутрішнього оздоблення вікон. Красиво оформлені, прикрашені квітами або декоровані невеликими дрібничками підвіконня не тільки доповнюють загальний дизайн квартири, а й передають атмосферу будинку, розповідають про його власників. Наші приклади декору підвіконня напевно надихнуть і вас на облаштування красивого віконного простору.