Головна сторінка / Корисна інформація / Популярні статті / Оформлення інтер'єру в 2020-х: популярні тренди і тенденції у дизайні

Оформлення інтер'єру в 2020-х: популярні тренди і тенденції у дизайні

За останнє десятиліття ставлення до власного будинку дещо змінилося: життєвий простір стає все більш особистою територією, яку прагнуть захистити від сторонніх очей, вибираючи для зустрічей і свят громадські місця.

У той же час саме будинок, його оздоблення та інтер'єр є виразом людини, відображенням її смаків і місцем, де вона черпає життєві сили. Всі ці зміни відображають основні тренди дизайну інтер'єру 2018-2019.

Модний дизайн квартири 2018

Дизайн інтер'єрів, як лакмусовий папір, відображає настрої і вектор розвитку естетичних смаків в суспільстві. Сьогодні весь світ прагне до компактності і комфорту: помітно зменшена середня площа квартир, актуальними стають різні модульні конструкції. Все частіше ми бачимо цікаві конструктивні рішення, такі як ліжка-трансформери, розкладні дивани-столи, приховані кухні.

Ще одне помітне явище - творча сміливість власників квартир: непрофесіонали пробують себе в оформленні свого простору, змішуючи стилі і роблячи дизайн інтер'єрів все більш індивідуальним.

Досить поширеними є капсульні колекції - плід спільної роботи дизайнерів, конструкторів, художників і архітекторів. Це незвичайні предмети декору інтер'єру, меблі, сантехніка, що виготовлено обмеженою кількістю.

тенденції дизайну 2018тренди у дизайні квартири 2019

Тенденції дизайну інтер'єру 2018

У тому випадку, якщо ви вирішили самостійно оформити свій житловий простір, кілька наших рекомендацій допоможуть зорієнтуватися в напрямках і основних трендах інтер'єрної моди. Звичайно, головним і основним правилом залишається власне почуття смаку і переваги. Адже атмосферу ви створюєте для себе і вона повинна бути для вас комфортною. Отже, на що слід звернути уваги, створюючи модний дизайн квартири:

- кольори: на піку популярності темно-синій, зелений та ультрафіолет. Спокійні однотонні інтер'єри кануть в минуле, їх змінюють яскраві фарби, орнамент і контрастні принти,

- шпалери, хоча і звичні, але вже не доречні в модному інтер'єрі. Декорують стіни панелями, вони можуть бути з каменю, дерева, і навіть заліза,

- не залишайте стіни порожніми, їх варто прикрасити великими картинами, фото і постерами,

 - м'які меблі служать не тільки функціональності! Якщо оббивка диванів, стільців і подушок виконана в одному кольорі, а ще краще з однієї тканини, наприклад, вовни, велюру або вельвету, вони будуть виглядати як єдиний ансамбль.

Наостанок, пам'ятаємо: еко-стиль - основний в найближчі кілька років. Натуральні матеріали, живі квіти, бамбук, очеретяні прути будуть не тільки радувати око, але і додавати більше повітря і тепла будь-якому простору.

8 причин вибрати якісне підвіконня: - пiдвiконня Danke
8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.


Кімнатні квіти: корисні помічники або шкідники на вікнах - пiдвiконня Danke
Кімнатні квіти: корисні помічники або шкідники на вікнах

Прикрашаючи підвіконня черговою кімнатною рослиною, ми навіть не підозрюємо, що квітка може становити небезпеку для наших маленьких дітей і домашніх тварин. Виявляється, серед цих зовні нешкідливих зелених красенів, є не тільки корисні кімнатні квіти, а й отруйні рослини, сильні алергени і навіть вампіри.


Затишний будинок: як поєднувати світле дерево в інтер'єрі - пiдвiконня Danke
Затишний будинок: як поєднувати світле дерево в інтер'єрі

Хочете створити теплий і затишний інтер'єр, використовуйте дерево. З його допомогою, житлові та офісні приміщення буквально оживають, а розкішні кольори і безліч відтінків дозволяють привносити в кожен інтер'єр особливу індивідуальність.