Головна сторінка / Корисна інформація / Популярні статті / Оформлення інтер'єру в 2020-х: популярні тренди і тенденції у дизайні

Оформлення інтер'єру в 2020-х: популярні тренди і тенденції у дизайні

За останнє десятиліття ставлення до власного будинку дещо змінилося: життєвий простір стає все більш особистою територією, яку прагнуть захистити від сторонніх очей, вибираючи для зустрічей і свят громадські місця.

У той же час саме будинок, його оздоблення та інтер'єр є виразом людини, відображенням її смаків і місцем, де вона черпає життєві сили. Всі ці зміни відображають основні тренди дизайну інтер'єру 2018-2019.

Модний дизайн квартири 2018

Дизайн інтер'єрів, як лакмусовий папір, відображає настрої і вектор розвитку естетичних смаків в суспільстві. Сьогодні весь світ прагне до компактності і комфорту: помітно зменшена середня площа квартир, актуальними стають різні модульні конструкції. Все частіше ми бачимо цікаві конструктивні рішення, такі як ліжка-трансформери, розкладні дивани-столи, приховані кухні.

Ще одне помітне явище - творча сміливість власників квартир: непрофесіонали пробують себе в оформленні свого простору, змішуючи стилі і роблячи дизайн інтер'єрів все більш індивідуальним.

Досить поширеними є капсульні колекції - плід спільної роботи дизайнерів, конструкторів, художників і архітекторів. Це незвичайні предмети декору інтер'єру, меблі, сантехніка, що виготовлено обмеженою кількістю.

тенденції дизайну 2018тренди у дизайні квартири 2019

Тенденції дизайну інтер'єру 2018

У тому випадку, якщо ви вирішили самостійно оформити свій житловий простір, кілька наших рекомендацій допоможуть зорієнтуватися в напрямках і основних трендах інтер'єрної моди. Звичайно, головним і основним правилом залишається власне почуття смаку і переваги. Адже атмосферу ви створюєте для себе і вона повинна бути для вас комфортною. Отже, на що слід звернути уваги, створюючи модний дизайн квартири:

- кольори: на піку популярності темно-синій, зелений та ультрафіолет. Спокійні однотонні інтер'єри кануть в минуле, їх змінюють яскраві фарби, орнамент і контрастні принти,

- шпалери, хоча і звичні, але вже не доречні в модному інтер'єрі. Декорують стіни панелями, вони можуть бути з каменю, дерева, і навіть заліза,

- не залишайте стіни порожніми, їх варто прикрасити великими картинами, фото і постерами,

 - м'які меблі служать не тільки функціональності! Якщо оббивка диванів, стільців і подушок виконана в одному кольорі, а ще краще з однієї тканини, наприклад, вовни, велюру або вельвету, вони будуть виглядати як єдиний ансамбль.

Наостанок, пам'ятаємо: еко-стиль - основний в найближчі кілька років. Натуральні матеріали, живі квіти, бамбук, очеретяні прути будуть не тільки радувати око, але і додавати більше повітря і тепла будь-якому простору.

Ідеї для декору підвіконня - пiдвiконня Danke
Ідеї для декору підвіконня

Ми часто недооцінюємо значення внутрішнього оздоблення вікон. Красиво оформлені, прикрашені квітами або декоровані невеликими дрібничками підвіконня не тільки доповнюють загальний дизайн квартири, а й передають атмосферу будинку, розповідають про його власників. Наші приклади декору підвіконня напевно надихнуть і вас на облаштування красивого віконного простору. 


Затишний будинок: як поєднувати світле дерево в інтер'єрі - пiдвiконня Danke
Затишний будинок: як поєднувати світле дерево в інтер'єрі

Хочете створити теплий і затишний інтер'єр, використовуйте дерево. З його допомогою, житлові та офісні приміщення буквально оживають, а розкішні кольори і безліч відтінків дозволяють привносити в кожен інтер'єр особливу індивідуальність. 


Кімнатні квіти: корисні помічники або шкідники на вікнах - пiдвiконня Danke
Кімнатні квіти: корисні помічники або шкідники на вікнах

Прикрашаючи підвіконня черговою кімнатною рослиною, ми навіть не підозрюємо, що квітка може становити небезпеку для наших маленьких дітей і домашніх тварин. Виявляється, серед цих зовні нешкідливих зелених красенів, є не тільки корисні кімнатні квіти, а й отруйні рослини, сильні алергени і навіть вампіри.