Главная страница / Коллекция декоров / Технологія виробництва підвіконня DANKE

Технологія виробництва підвіконня DANKE

Підвіконня DANKE - інноваційний продукт із високими споживчими характеристиками, який було створено в результаті наукового співробітництва і спільної праці українських та європейських професіоналів.

Оригінальна запатентована конструкція підвіконної дошки розроблена за участю фахівців з Німеччини. Вертикальні і похилі ребра, що чергуються, підвищують стійкість до деформації при впливі на згинання й на стиск.

Створювати ідеально гладку дошку дозволяє відпрацьована технологія виробництва.
На відміну від більшості виробів з ПВХ, на поверхні підвіконної дошки DANKE немає стяжок від ребер жорсткості. Це одна з головних умов нанесення глянцевого покриття.

Саме покриття - унікальний акриловий ламінат ELESGO HS GLANZ, інновація німецької компанії DTS Systemoberflaechen GmbH. Поліакрилати,що входять до його складу, не містять ні розчинників, ні формальдегіду. З точки зору екологічності та енергоекономічності виробництва, технологія DTS не має собі рівних.

Технологія виробництва - підвіконня Danke

Структура матеріалу ELESGO HS GLANZ схожа на "багатошаровий пиріг". В його основі – просочений прозорим акрилом папір. На різних стадіях виробництва під впливом електронно-променевого пучка шари спресовуються один з одним і тверднуть. Так створюється закрита структура поверхні. Вона відрізняється прекрасною стійкістю до високих температур (наприклад, до попелу тліючої сигарети), до вологи та хімікатів.

Ствердлий поліакрилат не чутливий до світла і сонячних променів. Тому поверхні ELESGO придатні для використання зовні.

Крім того, завдяки використанню поліакрилатів, стала можливою передача найдрібніших колірних нюансів декорів. Додаткова перевага - тактильні відчуття. Мала теплопровідність поліакрилатів робить поверхні ELESGO теплими і приємно оксамитовий на дотик.

Узнай о главном за 180 секунд - подоконники Danke
Создай свой мир с Danke - подоконники Danke
Больше чем аксессуар - подоконники Danke

А знаете ли Вы?

8 причин вибрати якісне підвіконня: - подоконники Danke - пiдвiконня Danke
8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.

 Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій  - подоконники Danke - пiдвiконня Danke
Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим і повним пригод! А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля.