Комплектуючі

Заглушка торцева універсальна з двома капіносами


Основне призначення заглушки - приховати зрізані краї підвіконної дошки з торцевого боку і надати підвіконню завершений вигляд. Підвіконня DANKE комплектується торцевими заглушками з ABS-пластику. Завдяки спеціально розробленій конструкції, вони надійно фіксуються на підвіконні.

Заглушка торцева універсальна з двома капіносами - підвіконня Danke

 

Кольори заглушок підібрано таким чином, щоб вони гармонійно доповнювали декори колекції DANKE. Довжина універсальної торцевої заглушки - 700 мм, що дозволяє застосовувати її при установці підвіконників на балконний блок. Ця заглушка, розрізана навпіл, використовується, як пара стандартних торцевих заглушок довжиною 350 мм.

Кутове з'єднання


Для з'єднання двох підвіконних дощок, розташованих під кутом (наприклад, в еркерах), ми розробили універсальні кутові з'єднувачі двух типів. Перший разраховано на стикування підвіконь під кутами 90°/ 135°, другий  - 120°/180°.

 

Кутове з'єднання Danke Угловые соединения - подоконники Danke

Кутове з'єднання - підвіконня Danke Кутове з'єднання - підвіконня Danke

Узнай о главном за 180 секунд - подоконники Danke
Создай свой мир с Danke - подоконники Danke
Больше чем аксессуар - подоконники Danke

А знаете ли Вы?

8 причин вибрати якісне підвіконня: - подоконники Danke - пiдвiконня Danke
8 причин вибрати якісне підвіконня:

Настільки звичне, що ми його не помічаємо, до певного часу... Настільки непримітне, що ми про нього навіть не замислюємося, доки не розкриваємо фіранки... Настільки зручне, що ми не уявляємо свій будинок без нього... Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинно бути якісним.

 Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій  - подоконники Danke - пiдвiконня Danke
Безпечні вікна: замки, що відкривають світ дитячих фантазій

Пам'ятайте себе маленькими? Світ здавався таким неймовірним, захоплюючим і повним пригод! А починався він одразу за вікном затишної кімнати. Там, на вулиці, кожної миті відбувалися дива: автівки оживали і весело підморгували фарами, дитячі майданчики перетворювалися на казкові замки, а будинок навпроти набував форми химерного космічного корабля.